Podielaj sa aj Ty na organizácii Bratislavských Skautských Dní

Každé BSDčka majú veľa technických a programových staffákov, ktorí sa starajú o chod celej akcie. Bez nich by neboli BSD. A preto si veľmi cenníme všetkých staffákov. Pridaj sa aj Ty ku staffu!

Programový staff

Čo je programový staff?

Je to najväčší staff na BSDčkach. Sú v ňom všetci skauti, roveri, vedúci ktorí robia program. Bez nich by bola na BSDčkach nuda.

Čo bude programový staff robiť?

Programový staf má nastarosti hlavne program. Aktivity, hry, workshopy, turnaje, nočné hry, no proste všetko programové, kde je sranda.

Ak máš predstavu akú aktivitu by si rád robil na BSDčkach (môžeš sa pozrieť do programu BSD), alebo aj vlastnú aktivitu, tak neváhaj a prihlás sa na BSDčka! Keď nevieš akú aktivitu by si chcel robiť, tak to vôbec nevadí. Kľúdne sa prihlás a po dohode s Tebou, Ťa zaradíme do tímu nejakej aktivity.

Tak poď do programového STAFFU! Potrebujeme Ťa!

Akú má programový staff podporu?

Namakaný programový staffák má samozrejme celé BSDčka zadarmo!

Čo sa ešte vyžaduje od programového staffáka?

Prítomnosť na BSDčkach počas svojej aktivity.
Zapojiť sa do organizovania aktivity s nadšením a s dobrou náladou!

Technický staff

Čo je technický staff?

Je to perfektný, namakaný, podporný tím, bez ktorého by BSDčka neboli. Preto je veľmi dôležitý a zohráva veľmi podstatnú úlohu v organizácii.

Čo bude technický staff robiť?

Ako už z názvu vyplýva, tak technický staff bdue mať nastarosti technické veci. Ako napríklad stavanie stanov, nosenie vecí, registráciu, informovanie účastníkov, dozor nad generátorom, kontrola toitoi, službu v info stane, atď...

Akú má technický staff podporu?

Čestný člen technického staffu má samozrejme celé BSDčka zadarmo! Dostane perfektné staffácke tričko limitovanej edície! A k tomu aj trochu jedla.

Čo sa ešte vyžaduje od technického staffáka?

Prítomnosť na BSDčkach od piatka rána do nedele poobedia.
Robiť svoju robotu ako najlepšie vie, aby bol na ňu hrdý a nemusel sa hambiť.

Dokedy to musím stihnúť?

Prihlášky do technického staffu príjimame do 1. mája (sviatok práce si uži, lebo potom si zamakáš).
Ak nemožeš prísť na celý čas, ale napriek tomu chceš byť členom nášho top staffu, vyplň prihlášku a do poznámky napíš svoje možnosti. Určite sa nejak dohodneme.